Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 

Biuletyn Informacji Publicznej

RSS Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - Szkoła Podstawowa Nr 82 > Menu Podmiotowe > Zasady funkcjonowania > Zasady funkcjonowania

Zasady funkcjonowania

  Drukuj
 

Szczegółowe zasady funkcjonowania szkoły określa prawo oświatowe* oraz Statut Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie.

Do szkoły uczeszczają dzieci/młodzież w wieku 6 - 14 lat

Podstawową jednostką organizacyjną szkoły jest oddział.
W szkole funkcjonuje  51 oddziałów klasowych i 1 oddział przedszkolny.
Oddziałem opiekuje się wychowawca oddziału.

Szczegółową organizację wychowania, nauczania i opieki w danym roku szkolnym określa arkusz organizacji szkoły opracowany przez dyrektora i zatwierdzany przez organ prowadzący.

Organizację pracy szkoły określa ramowy rozkład dnia/plan lekcji.

Szkoła czynna jest w godzinach: 7.00 – 18.00

Świetlica czynna jest w godzinach: 7.00 – 18.00

Biblioteka czynna jest  w godzinach: 8.30 - 16.30

Opłaty za wyżywienie

Szkoła funkcjonuje cały rok, w wyjątkiem obowiązujących świąt oraz zgodnie z ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej Kalendarzem roku szkolnego.

Obwód szkoły

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie, ul. Górczewska 201

Granice obwodu szkoły podstawowej i ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu szkoły podstawowej

BEMOWO

Od przecięcia osi ul. Powstańców Śląskich z osią al. Obrońców Grodna, wzdłuż osi al. Obrońców Grodna do przecięcia z granicą dzielnicy Bemowo, od przecięcia osi al. Obrońców Grodna z granicą dzielnicy Bemowo, granicą dzielnicy Bemowo wzdłuż linii kolejowej do przecięcia z osią ul. Górczewskiej, od przecięcia granicy dzielnicy Bemowo z osią ul. Górczewskiej, wzdłuż osi ul. Górczewskiej do przecięcia z osią ul. Powstańców Śląskich, od przecięcia osi ul. Górczewskiej z osią ul. Powstańców Śląskich, wzdłuż osi ul. Powstańców Śląskich do przecięcia z osią al. Obrońców Grodna.

ul. Arki Bożka, ul. Babimojska, ul. Baborowska, ul. Bogatyńska, ul. Bolkowska, ul. Budy, ul. Dębicka, ul. Dywizjonu 303 (na odcinku od Al. Obrońców Grodna do granicy administracyjnej Dzielnicy Bemowo z Dzielnicą Wola), ul. Górczewska (nr parzyste od 144 do 176, nr nieparzyste 199 i 201), ul. Grodkowska, ul. Jeździecka, ul. Kazubów, ul. Kluczborska, ul. Kołczana, ul. S. Konarskiego (na odcinku od ul. Górczewskiej do ul. Budy), ul. Łagowska, ul. Marynin (w obrębie dzielnicy Bemowo), Al. Obrońców Grodna (strona południowa na odcinku od ul. Powstańców Śląskich do granicy administracyjnej Dzielnicy Bemowo z Dzielnicą Wola), ul. Powstańców Śląskich (nr parzyste od 72 do 80d), ul. Siodlarska, ul. Strońska, ul. Szlifierska, ul. Wieśniacza, ul. Zaborowska, ul. Ziębicka.

*Kształcenie prowadzone jest zgodnie z:

  • podstawą programową kształcenia ogólnego (rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r.,Dz.U.2017 poz.356  w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół)
  • ramowym planem nauczania (rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 marca 2017 r.,Dz.U.2017 poz.703 w sprawie ramowych planów nauczania w szkołach publicznych)
 
 
Wprowadził BZMW/gkrawczyk 09-01-2014
Aktualizujący Makowska-Opala Barbara 23-11-2018
Zatwierdzający Makowska-Opala Barbara 23-11-2018
Publikujący Świeca Jakub (Gabinet Prezydenta (GP)) 23-11-2018
Liczba odwiedzin: 2056